Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО ТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН.

ОДЕСА: ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО ТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН.

5-04-2017, 20:19
ОДЕСА: ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО ТЕПЕР МОЖНА ОНЛАЙН.20 місце з 25-ти - такий, м”яко кажучи, невтішний результат із ЗНО показували випускники Одеської області в останні роки. Цьогоріч тенденцію зібралися усунути. Один із виходів - це запровадження масових відкрити онлайн-курсів з усіх предметів ЗНО. З такою ініціативою виступив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Аналогічних проектів в інших регіонах немає. Онлайн-курс охоплює всю шкільну програму: лекції, конспекти, тести, вебінари, чати - усе, щоб допомогти випускникові якомога краще підготуватися до ЗНО.

А для того, щоб своїм прикладом заохотити учнів до навчання, команда голови ОДА взяла участь разом із майбутніми випускниками у ЗНО квесті. Відомий ведучий “Що? Де? Коли?” Олександр Андросов ставив запитання, не позбавлені гумору.

Очікування від запровадження онлайн-курсів оптимістичні: голова ОДА розраховує вивести Одещину в ТОП-10 успішних областей із складання ЗНО. Доступ до онлайн-платформи випускники шкіл зможуть отримати за посиланням odesa.prozno.com. Для того, щоб навчатися в режимі онлайн безкоштовно, учням необхідно отримати промокди у своїх школах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 691
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать