Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ Є!

ОДЕСА: КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ Є!

12-04-2017, 23:24
ОДЕСА: КАДРОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ Є!Кадри вирішують все! Більше 50-ти учасників, доповідачі з України, Білорусі, Молдови, Австрії, Узбекистану взяли участь у семінарі з нарощування кадрового потенціалу у сфері електрозв”язку, що відбувається в Одеській національній академії зв”язку імені Попова. Головна тема доповідей - розвиток людських ресурсів, популяризація інформаційно-комукаційних технологій, безпека в інтернет-просторі. Загалом програма семінару насичена й доволі актуальною.

Кадровий потенціал в області електрозв”язку і інформаційно-комукаційних технологій є, особливо в Одесі, де фахівців готує Національна академія зв”язку імені Попова. Тут намагаються модернізувати навчання, аби підготовка кадрів відповідала вимогам часу.

Семінар в Одеській національній академії зв”язку імені Попова проходить упродовж трьох днів - з 12-го по 14-те квітня. Розглянуті теми, які стосуються питань підготовки кадрового потенціалу в області інформаційно-комукаційних технологій, безумовно, на часі. А результати проведеного семінару стануть перспективними напрямками для подальшого дослідження.


Автор: nikolaev
Прочитали - 485
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать