Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: УСПІХИ В СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

ОДЕСА: УСПІХИ В СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

19-04-2017, 19:55
ОДЕСА: УСПІХИ В СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. “Одеське муніципальне енергетичне агентство” було створене в 2015 році. Тоді, як і зараз, консультаційну підтримку йому забезпечив проект “Створення енергетичних агентств в Україні”, в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи. Директор проекту Роберт Кюнне відзначає, що успіхами Одеси в цій сфері дуже задоволений. Особливо відзначає він “План дій для сталого енергетичного розвитку міста Одеси до 2030 року”.

В рамках реалізації цього плану до 2030 року в Одесі планують модернізувати електротранспорт, утеплити школи, садочки та лікарні, а також замінити освітлення вулиць та світлофори на більш економічні - світлодіодні. Також, як зазначив заступник міського голови Одеси Павло Вугельман, заплановано навіть закупити електробус та кілька модернізованих тролейбусів - все для того, аби зекономити гроші містян.

Також завдяки роботі агентства в Одесі з’явилася нова професійна одиниця - енергоменеджер. Це люди, що проводять енергоаудити споруд та приміщень. Втім, зважаючи на те, що енергозбереження для України - нова сфера, до послуг таких менеджерів звертаються ще досить рідко.

Отож, поки вся Україна звикає користуватися надбаннями інших країн у сфері енегроефективності, Одеса впевнено поставила собі за мету до 2030 року зменшити споживання енергії в місті на 40%.


Автор: nikolaev
Прочитали - 628
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать