Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: 1,5 МЛРД ГРН ВІД НАДПРИБУТКУ МИТНИЦІ - НА РЕМОНТ ДОРІГ В ОБЛАСТІ

ОДЕСА: 1,5 МЛРД ГРН ВІД НАДПРИБУТКУ МИТНИЦІ - НА РЕМОНТ ДОРІГ В ОБЛАСТІ

26-04-2017, 21:24
ОДЕСА: 1,5 МЛРД ГРН ВІД НАДПРИБУТКУ МИТНИЦІ - НА РЕМОНТ ДОРІГ В ОБЛАСТІ20 хвилин затримки старту засідання, можливість для депутатів поспілкуватися - і сесія обласної ради починається. Кворум склали 65 народних обранців. Передусім депутати вшанували хвилиною мовчання пам”ять про загиблих в результаті Чорнобильської катастрофи.

Від вшанування пам’яті перейшли до привітань. З нагоди 85-річчя з дня заснування області заступнику голови Одеської облради Юрію Дімчогло вручили почесну відзнаку. Головним же питанням порядку денного сесії стало внесення змін до обласного бюджету. Одещина стала першою в Україні, яка затвердила перелік доріг, що підлягають ремонту за рахунок перевиконання митних платежів. Від надприбутків Одеської митниці планується отримати і витратити на ремонт доріг майже півтора мільярда гривень. У цьому році гроші підуть на ремонт 51 ділянки доріг загальною протяжністю 434 кілометри.

Серед інших змін в бюджет області - депутати підтримали рішення скасувати виділення коштів для центру обслуговування громадян, що на проспекті Шевченка, 4. Дане питання викликало бурхливе обговорення народних обранців. Однак все ж таки депутати проголосували за те, щоб сума в 1 мільйон 700 тисяч гривень не стала фінансовою допомогою для ЦОГу, а пішла на збільшення зарплат співробітникам апарату облдержадміністрації.


Автор: nikolaev
Прочитали - 715
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать