Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ЗНО - 2017: На старті.

ОДЕСА: ЗНО - 2017: На старті.

17-05-2017, 22:27
ОДЕСА:  ЗНО - 2017: На старті.Менше тижня залишилось до початку основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Вже 23 травня учасники складуть перший іспит з української мови та літератури. Бази даних учасників сформовані та доступні кожному, хто зареєструвався на персональній сторінці за адресою testportal.gov.ua.

В Одеській області було зареєстровано 14744 учасників ЗНО. Основна сесія іспитів буде проходити у період із 23 травня по 16 червня. Загалом учасники складають іспити з 10 предметів, із них найбільш популярними виявилися українська мова і література та історія України - 68 %, математика - 60 % та англійська мова - 46 %. У день іспиту учні повинні мати при собі оригінал паспорта, 2 чорні ручки та персональне запрошення. Дозволяється пляшка води, проте особисті речі треба залишити поза аудиторією. Факти списування будуть жорстко припинятися .

На території одеської області визначено 82 навчальних заклади, що будуть працювати, як пункти тестування. Вони розташовані в Одесі, Ізмаїлі, Болграді, Чорноморську, Рені, Арцизі, Білгород-Дністровьскому та інших. На пунктах тестування буде залучено 2300 працівників та 250 екзаменаторів для перевірки результатів. Правильні відповіді будуть з’являтися на сайті наступного дня, а результати через 2-3 тижні. У випадку непогодження із результатами, учасники мають право подати апеляцію на перепровірку роботи. Абітурієнти, що запізнились або не з’явились до пункту тестування з поважних причин мають змогу скласти іспит на додатковій сесії, яка пройде з 3 до 12 липня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 665
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать