Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЛАНИ ТУРИЗМУ В ОБЛАСТІ

ОДЕСА: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЛАНИ ТУРИЗМУ В ОБЛАСТІ

24-05-2017, 20:45
ОДЕСА: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЛАНИ ТУРИЗМУ В ОБЛАСТІНа вулиці вже закінчується травень, весна плавно переходить у літо. Не за горами початок активної фази туристичного сезону. Тож аби оцінити всі проблеми та перспективи майбутнього сезону, сьогодні в Одесі пройшов круглий стіл на чолі з керівником області Максимом Степановим. У роботі круглого столу взяли участь представники туристичних організацій, туроператорів та представники влади, дотичні до роботи в цій сфері. Відкриваючи засідання голова Одеської ОДА Максим Степанов зазначив, що такі заходи є важливою. частиною розвитку туризму, адже дають можливість владі почути потреби працівників цієї сфери.

Також Максим Степанов зазначив, що саме розвиток туризму є одним із пріоритетних завдань керівництва області і додав, що потрібно звертати увагу не на лише популяризацію так званого пляжного туризму, а й на інші цікаві та привабливі місця в області.

Під час засідання не лише обговорювали майбутній сезон, а й пригадали досягнення попереднього. До прикладу - це фестиваль “Арт в катакомбах”, що проходив у Нерубайських катакомбах Біляївського району.

Однак, не обійшлося й без ложки дьогтю. На сьогодні великою проблемою в сфері туризму в області є недостатньо розвинена транспортна логістика. Тож до керівника області звернулися з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Також під час засідання присутні обговорили питання обслуговування туристичного потоку, проведення культурних заходів, підтримку волонтерського руху та інші питання туристичної галузі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 806
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать