Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ГОЛОВНА ВІЗИТІВКА МІСТА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ

ОДЕСА: ГОЛОВНА ВІЗИТІВКА МІСТА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ

24-05-2017, 20:47
ОДЕСА: ГОЛОВНА ВІЗИТІВКА МІСТА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯВсього тиждень залишився до початку літа та традиційного відкриття туристичного сезону. У ці дні завершилася реставрація Потьомкинських сходів. 26 травня, за участю багатьох гостей, а також президента країни Петра Порошенка відбудеться урочиста церемонія відкриття сходів, також нового місця відпочинку - Стамбульського парку, що розташований праворуч від сходів. Вперше сходи прикрасять квітами. Працівники комунальної установи “Міськзелентрест” встановили 12 підвісних чаш із квітами пеларгонії та зеленню аспарагуса. До речі, ще майже 500 квіткових чаш вже встановлено по місту - на Івановському шляхопроводі, майдані Незалежності, у парку Шевченка, у сквері біля облдержадміністрації, Адміральському проспекті та у сквері на 9-й станції Великого Фонтану. Наскільки очікують відкриття сходів туристи та жителі ми запитали у перехожих.

Головна вулиця міста - Дерибасівська також змінила свій звичайний вигляд. На вулиці встановили літні декорації. Нагадаємо, зимою там були ялинкові кульки, навесні - квіти, зараз їх змінили на фрукти. Ананас, кавун та полуничка тепер прикрасили центральну вулицю літнього міста. 4-х метрові прикраси доповнили метеликами на деревах. Всі об’єкти іллюміновані, тож ввечері будуть висвітлювати всю вулицю. Туристи та місцеві жителі схвалюють нові декорації та залюбки фотографуються на їхньому фоні.

Нагадаємо, минулого року Одесу відвідало близько 5 мільонів туристів. Цього року місто чекає насичена програма - наприклад, у червні проходитиме Фестиваль фестивалів “Хочу до Одеси”, а у липні Одеській міжнародний кінофестиваль, трохи пізніше - традиційний День міста, ну й на додачу незалежно від дат, тепле море, та гостинність одеситів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 678
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать