Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ВІДКРИТТЯ ОФІСУ ЄБРР В ОДЕСІ

ОДЕСА: ВІДКРИТТЯ ОФІСУ ЄБРР В ОДЕСІ

31-05-2017, 21:00
ОДЕСА: ВІДКРИТТЯ ОФІСУ ЄБРР В ОДЕСІЄвропейський банк реконструкції та розвитку - це міжнародна фінансово-кредитна установа, що є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Його діяльність спрямована на розвиток малого та середнього бізнесу. Головними функціями ЄБРР є кредитування компаній міста та області, а також надання консультаційних послуг. Представник ЄБРР Франсіс Маліж відзначає, що установи, які співпрацюють з банком, вже мають реальні результати і виграють битву за економіку на місцях.

Втім, як відзначають представники влади, відкриття цього офісу принесе в регіон не лише грошові вливання, а й безцінний європейський досвід в сфері ведення бізнесу.

В рамках офіційного відкриття представники різних рівнів влади відзначали, що готові підтримувати та співпрацювати з представництвом банку. Так заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло відзначив, що завдяки відкриттю офісу ЄБРР значно зросте довіра інших європейських банків до регіону, а також, без сумніву, покращиться стан самого бізнесу.

Як відзначили представники ЄБРР, пріорітетними для фінансування стануть проекти зі сфер агробізнесу та інфраструктури. Сам же офіс можна знайти за адресою місто Одеса, вулиця Степова, 83/2.


Автор: nikolaev
Прочитали - 672
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать