Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: З ВІЗИТОМ ЛАУРЕАТ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ.

ОДЕСА: З ВІЗИТОМ ЛАУРЕАТ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ.

31-05-2017, 21:02
ОДЕСА: З ВІЗИТОМ ЛАУРЕАТ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ.Вернон Сміт — американський економіст, лауреат Нобелівської премії з економіки 2002 року за затвердження лабораторних експериментів при дослідженні альтернативних ринкових механізмів. Йому 90 років, але активності не полишає, він вважається одним із кращих економістів світу. У рамках свого візиту до України Вернон Сміт завітав і до Одеси, де зустрівся з головою ОДА. Максим Степанов розповів шановному гостю про Одеський регіон як один із найбільш перспективних в Україні. Окремо зупинилися на питанні ринку землі.

Під час зустрічі в Одеській ОДА Вернон Сміт і Максим Степанов обговорили і план дій очільника області на 2017-2019 роки. Порушувалося і питання корупції.

Прозвучали і незвичні пропозиції від гостя. Так, Вернон Сміт запропонував відкрити офіс Каліфорнії в Одесі, щоб каліфорнійці частіше відвідували наше місто. У нобелівського лауреата - щільний графік в Україні. Надалі Вернон Сміт прочитає лекції у провідних університетах Одеси, Харкова, Миколаєва.


Автор: nikolaev
Прочитали - 634
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать