Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ЗІРКИ ТА ДІТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ БЛАГОДІЙНОСТІ.

ОДЕСА: ЗІРКИ ТА ДІТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ БЛАГОДІЙНОСТІ.

31-05-2017, 21:03
ОДЕСА: ЗІРКИ ТА ДІТИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ БЛАГОДІЙНОСТІ.Благодійний концерт “Зірки дітям” пройшов у найкрасивішому залі Одеси - Національному Академічному театрі опери та балету. Організатором дійства виступила благодійна організація “Фонд добрих сердець”. Віце-президент фонду Галина Бурлака розповідає, що головним напрямом їх діяльності є допомога талановитим дітям.

На сцені оперного театру талановиті діти отримали змогу виступити з такими зірками української сцени, як піаніст-віртуоз Євгеній Хмара, а-капельний колектив Дюк-тайм, фіналістка відбору на конкурс “Євробачення - 2017” Таяна, популярний співак Павло Табаков та інші. Як говорить керівник дитячого хору “Перлини Одеси” Лариса Гарбуз, для самих юних талантів це неймовірний стимул до розвитку.

Самі ж зірки також з радістю долучилися до такої ініціативи. Як розповідає співак, переможець проекту “Голос” Павло Табаков, цей концерт - не тільки можливість допомогти талановитим дітям, а й запалити в них справній творчий вогонь.

Одна із учасниць концерту, 12-річна Оля Титаренко вже мала змогу переконатися в існуванні справжньої благодійності - завдяки старанням “Фонду добрих сердець” для неї було придбано професійну скрипку. Адже сім’я Олі, переселенці з Донбасу. купити дорогий інструмент собі дозволити не могла. Тоді допомогти знайти та вибрати скрипку фонду допоміг відомий одеський музикант, скрипаль Євгеній Кострицький. який і виступив з нею на сцені театру. Тож на цьому концерті в неї відбувся цілий потрійний дебют.

Сама Оля розповідає, що сьогоднішній концерт для неї - дуже важлива в житті подія, адже музика для цієї юної дівчини означає дуже багато.

Історія Олі - це лише показник того, як завдяки невеликим зусиллям можуть збуватися дитячі мрії. І саме такі концерти, як “Зірки дітям” направлені на те. щоб допомагати юним талантам ставати зірками.


Автор: nikolaev
Прочитали - 768
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать