Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: З ВІЗИТОМ МІНІСТРИ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ І ЛИТВИ

ОДЕСА: З ВІЗИТОМ МІНІСТРИ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ І ЛИТВИ

14-06-2017, 18:42
ОДЕСА: З ВІЗИТОМ МІНІСТРИ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ І ЛИТВИБезпека, туризм, інвестиції - основні вектори уваги керівництва Одеської області - одразу у вітальному слові до міністрів закордонних справ акцентує голова ОДА Максим Степанов. Одещина - найбільший в Україні регіон не тільки за розмірами, а й можливостями - продовжує очільник. Під час зустрічі, звісно, торкнулися і питання отримання Україною безвізового режиму і початку його функціонування.

Україна не повертається до Європи, Україна завжди була Європою - говорить міністр закордонних справ Литви. Відтепер перед кожним громадянином України відкриваються нові можливості. Переваги безвізу відчує на собі кожен українець, впевнений Лінас Лінкявічюс.

Міністр закордонних справ України також звернув увагу на постійну дружню підтримку нашої країни з боку Литви. Ця держава допомогла в лікуванні 150 українських воїнів, що стало виявом справжньої дружби. Роз”яснив Павло Клімкін і пропоновані правила перетину кордону з Росією.

Сторони домовилися наступного разу відвідати південь Одеської області. У кінці зустрічі міністр закордонних справ Литви вручив голові ОДА Максиму Степанову безвізовий квиток.


Автор: nikolaev
Прочитали - 451
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать