Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: МІНІСТР ПРОІНСПЕКТУВАЛА ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

ОДЕСА: МІНІСТР ПРОІНСПЕКТУВАЛА ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

15-06-2017, 19:28
ОДЕСА: МІНІСТР ПРОІНСПЕКТУВАЛА ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИВ цьому році в Одесі стартував пілотний для України проект впровадження в навчальний процес електронних підручників. Взяти на себе роль першопрохідців погодилася навчально-виховний комплекс гімназія №2. Там з вересня минулого року у сьомому класі ввели систему електронних підручників. Тобто діти, які мають планшет або телефон, отримували відповідне програмне забезпечення, в якому містилися всі необхідні підручники. Як відзначив директор гімназії Сергій Вегерчук, це не лише зручно в користуванні, а й значно зменшує вагу дитячого рюкзака.

Якщо в цьому році пілотно запустили проект лише у сьомому класі, то вже з наступного навчального року електронні підручники почнуть діяти в усіх класах комплексу. Втім, програмне забезпечення для школи не безкоштовне. Однак, його оплату на себе взяв міський бюджет. Міський голова Одеси, що разом з міністром побував на презентації, високо оцінив систему електронних підручників, і відзначив деякі позитивні моменти, до прикладу, це функція батьківського контролю.

Сама ж міністр Лілія Гриневич, також відзначила, що задоволена результатом впроваджнення підручників у гімназії. Говорить, що це дійсно спростить та полегшить процес навчання для самих учнів. А оскільки це - перша в Україні така практика, то іншим регіонам буде чому повчитися в міста.

Також в рамках візиту Лілія Гриневич поспілкувалася з педагогічними працівниками гімназії. Після цього міністр відвідала НВК “Авангард”, що знаходиться в однойменному населеному пункті. Вона оглянула навчальні корпуси комплексу та поспілкувалася з педагогами закладу. Його результатами Лілія Гриневич теж задоволена.

Загалом же в Одеську область міністр приїхала з дводенним візитом, у рамках якого відвідала також навчальні заклади у Білгород-Дністровському та Великомихайлівському районах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 568
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать