Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: 25 РОКІВ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИМ СИЛАМ ЗСУ.

ОДЕСА: 25 РОКІВ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИМ СИЛАМ ЗСУ.

3-07-2017, 18:16
ОДЕСА: 25 РОКІВ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИМ СИЛАМ ЗСУ.Військово-морські сили Збройних сил України урочисто відзначають своє 25-ти річчя. Військові кораблі розташувалися в акваторії одеського порту. Свято починається з підняття прапору ВМС і стягів розцвічування. Головні герої дня - військові моряки у парадній білій формі.

Частина урочистих подій пройшла у відкритому морі. З військових кораблів на воду поклали квіти в пам”ять про полеглих моряків.
Найбільш видовищними у цей день стали демонстрація льотного вишколу і десант парашутистів. З військових літаків з висоти кількасот метрів десантувалися більше десятка парашутистів. Прямо у польоті вони розгорнули державний прапор України, стяг військово-морських сил і прапор Одеси.

Сама погода у цей день сприяла видовищності виступів. Десант водолазів з гвинтокрилів відбувався на фоні передгрозового неба.

З нагоди Дня Військово-морських сил України кращих військовослужбовців відзначили орденами і медалями за мужність в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане зразкове виконання військового обов`язку. Перспективи в України як військово-морської держави є, впевнений головнокомандуючий Збройних сил України, генерал армії Віктор Муженко.

На святкування 25-тиріччя ВМС зібралося чимало гостей. Одеситів не злякав навіть дощ. Подивитися на військові кораблі, військову техніку і десантування приходили цілими сім”ями. В цілому кораблі і катери в день українських ВМС відвідали кілька тисяч містян.


Автор: nikolaev
Прочитали - 570
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать