Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ВИЇЗДНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВР ЩОДО ПРАВОПОРЯДКУ В ОБЛАСТІ

ОДЕСА: ВИЇЗДНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВР ЩОДО ПРАВОПОРЯДКУ В ОБЛАСТІ

5-07-2017, 18:13
ОДЕСА: ВИЇЗДНЕ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ВР ЩОДО ПРАВОПОРЯДКУ В ОБЛАСТІОдеса стала першим містом, в якому відбулося виїздне засідання комітету Верховної Ради України. В Одеській області - загрозливий рівень злочинності, констатує голова комітету ВР України Андрій Кожем”якін. Це і стало причиною того, що перше виїздне засідання комітету відбулося саме у нашому місті.

Кількість тяжких злочинів і відсоток їх розкриття в Одеській області залишає бажати кращого, з сумом констатує голова ОДА Максим Степанов.

41 мільйон гривень виділили з бюджету області на програму “Безпечна Одещина”. 273 мільйони - з міського - на програму “Безпечне місто”. Одним із найпроблемніших питань в плані правопорядку, на думку міського голови, є врегулювання розміщення реклами. При цьому емоцій він не ховає: Одеса - не “бананова республіка”, говорить Генадій Труханов.

Звісно, на засіданні не оминули і питання розслідування найбільш резонансних злочинів 2014-го року - 19-го лютого побиття людей біля ОДА і справа 2-го травня. По першому - уже скеровано обвинувальний акт до суду стосовно першого заступника тодішнього голови ОДА, говорить прокурор області.

Прокурор Одеської області запевнив, що уже в цьому році буде дана остаточна відповідь по справам 19-го лютого і 2-го травня. Наступне ж засідання комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правопорядку відбудеться в Харківській області.


Автор: nikolaev
Прочитали - 623
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать