Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: ВІДОМИЙ МУЗЕЙ МОЖЕ ОТРИМАТИ РОЗШИРЕННЯ

ОДЕСА: ВІДОМИЙ МУЗЕЙ МОЖЕ ОТРИМАТИ РОЗШИРЕННЯ

6-07-2017, 23:18
ОДЕСА: ВІДОМИЙ МУЗЕЙ МОЖЕ ОТРИМАТИ РОЗШИРЕННЯВідомий не лише в Одесі, а й далеко за її межами муніципальний музей особистих колекцій ім. О.В. Блещунова може суттєво збільшитися. Це може стати можливим завдяки реалізації проекту в рамках “Громадського бюджету” міста. Нині триває голосування. Одеський муніципальний музей особистих колекцій ім. О.В. Блещунова був створений у 1986 році на основі зібрання Олександра Володимировича Блещунова, подарованого місту і розміщений у колишній комунальній квартирі. ,Нині в ньому налічується понад 10 тисяч експонатів, там постійно проводяться лекції, конференції, уроки для юних художників, виставки, та інше. Автор проекту, президент благодійного фонду “Музеум” Віталій Томчик розповідає, що сам музей є неповторною частиною Одеси.

Основною ідеєю проекту є впорядкування раніше подарованої міською владою квартири поряд з музеєм. Її планують оформити та використовувати як додаткове приміщення для виставок та проведення різноманітних подій. Адже нині музею не вистачає площі, і рідні 30 квадратних метрів не можуть вмістити всіх потужностей установи. Тож укомплектування додаткового приміщення зможе розширити сам музей майже вдівчі. Бюджет цього проекту - понад два мільйони. Втім, як заявляє директор музею, ця цифра цілком оправдана.

Є плани у дирекції музею вже і щодо того, як буде використовуватися майбутнє приміщення. Зокрема, частина його буде відведено під лекторій, ще одна частина використовуватиметься, як дитяча творча студія.

Нині проект знаходиться на етапі голосування, підтримати його можна на сайті Соціально-активний громадянин. Вже проголосували за цю ініціативу 36 людей.


Автор: nikolaev
Прочитали - 666
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать