Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: “СІ БРИЗ-2017” - ПОКАЗАЛИ ДЕТАЛІ МОРСЬКИХ НАВЧАНЬ

ОДЕСА: “СІ БРИЗ-2017” - ПОКАЗАЛИ ДЕТАЛІ МОРСЬКИХ НАВЧАНЬ

12-07-2017, 23:36
ОДЕСА: “СІ БРИЗ-2017” - ПОКАЗАЛИ ДЕТАЛІ МОРСЬКИХ НАВЧАНЬВ Одесі продовжуються українсько-американські навчання “Сі бриз 2017”. Журналістам детально показали морські компоненти: водолазне спорудження, показові заняття, військові кораблі. 6 країн взяли участь у цей день у показових навчаннях. Перший пункт - демонстрація різноманітного водолазного спорядження і пристроїв для пошуку і розмінування вибухонебезпечних предметів. Так, саперна частина з Іспанії показала у дії двох роботів. На пошук бомб першим обов’язково йде робот. Якщо він не підірветься, тільки тоді може йти людина.

Команда водолазів - представників кількох країн виконала водолазні спуски. Знаходячись під водою вони спілкуються міжнародною мовою жестів. Також був відпрацьований епізод з евакуацією потерпілого і надання йому медичної допомоги. Водолазу перш за все дають дихати стовідсотковим киснем, а потім направляють до барокамери.

На суді розмагнічування ВМС України “Балта” показали проведення доглядової операції і затримки порушників. За легендою на судні відбувалося незаконне перевезення товарів.

Звісно, не обійшлося без навчань на фрегаті “Гетьман Сагайдачний”, підготовки корабля до виходу в море і завантаження боєзапасів.

І нарешті чи не найбільш видовищна частина цього дня “Сі бризу” - зйомки в акваторії Одеського порту, де пришвартувалися американські військові кораблі - крейсер СG 66 хью сіті і есмінець DDG 64 Carney.

А ось і основна зброя цього військового корабля. Потужність підтверджують також торпеди і ракети, розташовані на його бОрті. Американському есмінцю 21 рік.

Наступним для показу стане льотний компонент українсько-американских навчань “Сі бриз”.


Автор: nikolaev
Прочитали - 908
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать