Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: День високомобільних десантних військ ЗСУ.

ОДЕСА: День високомобільних десантних військ ЗСУ.

2-08-2017, 20:00
ОДЕСА: День високомобільних десантних військ ЗСУ.Сьогодні на Одеському іподромі пройшли святкування Дня високомобільних десантних військ України. Ветерани і молоде покоління десантників зустрілися згадати про минуле і пом'янути тих хто віддав своє життя в бою. Під час офіційної частини заходу були вручені почесні нагороди та ордени. Привітав присутніх перший заступник голови ООДА Олександр Терещук.

Крім того, на імпровізованій експозиції гості свята ознайомилися з екіпіровкою і різними приладами, які використовуються десантниками при десантуванні. Про життя сьогоднішніх ветеранів їх службі батьківщині розповів заступник голова Одеської обласної спілки ветеранів-десантників Валерій Дьяченко.

У програмі святкових заходів виступ музичних колективів, "Струни сердця", "Долг" десантування парашутистів і майстрів спорту з прапорами, димовими шашакамі, завершить свято традиційна трапеза солдатською кашею.
Гасло ВДВ - «Ніхто, крім нас». Цим підкреслюється унікальність цих підрозділів. Цей девіз належить засновнику десантних військ Василю Маргелову. Микола Іванович Козлов був особисто знайомий з легендарним Мергеловим.

В кінці свята над іподромом з'явився Ан-2, який в три заходи скинув 10 парашутистів з прапорами і димами. Стрибали тільки досвідчені спортсмени, у яких позаду не менше 500 стрибків. З поля стартували два мотопароплана, які теж показали цікаву програму. Відзначимо, що в Одесу приїхали і військові з інших міст України. Тих, хто служив в зоні АТО, нагородили грамотами.


Автор: nikolaev
Прочитали - 545
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать