Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Майбутні офіцери запасу склали присягу на вірність Україні.

ОДЕСА: Майбутні офіцери запасу склали присягу на вірність Україні.

2-08-2017, 20:03
ОДЕСА: Майбутні офіцери запасу склали присягу на вірність Україні.На плацу Одеської Військової академії вишикувалися курсанти-випускники факультету підготовки офіцерів запасу. В їхньому дорослому житті, це - значна подія, адже вони складали присягу на вірність українському народові. Дворічна військова підготовка відбувалася за зміненим форматом навчання. Вперше за історію існування факультету одразу 444 курсанти атестовані на присвоєння звання «молодший лейтенант запасу» військовослужбовці служби за контрактом. Серед них чимало учасників АТО.

Звертаючись до майбутніх офіцерів запасу, начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк висловив впевненість, що всі вони подальшому гідно служитимуть Україні, будуть надійними захисниками свого народу.

Олег Гуляк виказав надію, що захисники, які сьогодні зі зброєю в руках боронять єдність держави на сході країни, стануть для випускників прикладом сумлінного виконання конституційного обов’язку.

Також із напутніми словами до курсантів звернулись представники місцевої громади, ветерани, а священик Діонісій благословив молодих воїнів на ратну службу та окропив їх свяченою водою. Продовженням урочистого заходу стало нагородження кращих випускників навчальних зборів, а також виступ колективу військового оркестру. Завершився ритуал прийняття Військової присяги урочистим маршем курсантів-випускників. Після цього їх привітали рідні та друзі.

Варто зазначити, що за час існування факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії в Одесі військову підготовку пройшли понад 7600 осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України. Вперше за історію існування факультету пройшли навчання та будуть атестовані на присвоєння звання «молодший лейтенант запасу» 17 військовослужбовців військової служби за контрактом з числа солдатів, сержантів і старшин Збройних Сил України. Серед них чимало учасників антитерористичної операції в Луганській і Донецькій області.


Автор: nikolaev
Прочитали - 478
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать