Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: Вербувальний центр ВМС святкує річницю.

ОДЕСА: Вербувальний центр ВМС святкує річницю.

2-08-2017, 20:03
ОДЕСА: Вербувальний центр ВМС святкує річницю.Рівно рік тому відкрився перший вербувальний центр Військово-Морських сил України. Головним завданням якого було збільшення темпу комплектування кораблів і військових частин українського флоту контрактними військовослужбовцями. Сьогодні святкуючи свою річницю, можна підвести перші підсумки роботи. За цей час було відібрано 293 особи з 400-ста заявок, 147 з яких вже проходять службу у військових частинах.

Співробітники центру були нагороджені грамотами за несення самовідданої служби. В гості до центру прийшли також і, наразі колеги по службі, - молоде покоління морських військовослужбовців.

Всі бажаючі зв'язати своє життя з військовим флотом можуть прийти в вербувальний центр ВМС, де одержать не тільки докладну консультацію, а й допомогу в профільному визначенні. Скористався такою можливістю і Сергій Дзюба. Луганчанин пішов в армію ще в 2015-му році, покинув навчання у виші на агронома і добровольцем, відстоявши своє місто під час бойових дій АТО, вирішив піти у військово-морські сили через вербувальний центр в Одесі.

Сьогодні ВМС України активно запрошують на службу всіх бажаючих. Особливо потребують такі спеціальності: водії, медичні працівники і кадри на надводні кораблі - особи, які мають морську підготовку у профільних вишах.


Автор: nikolaev
Прочитали - 1 014
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать