Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСА: В МІСТІ ЗАКІНЧИЛОСЯ “МОЛОКО”.

ОДЕСА: В МІСТІ ЗАКІНЧИЛОСЯ “МОЛОКО”.

9-08-2017, 18:15
ОДЕСА: В МІСТІ ЗАКІНЧИЛОСЯ “МОЛОКО”.Кажуть театральний сезон починається восени - та тільки не в Одесі. Літній сезон театру ознаменував 10-й ювілейний театральний фестиваль «Молоко». Протягом цілих п'яти днів одеських театралів радували постановки з усієї України.

Михайло Журавель, художній керівник Одеського культурного центру, який став основним майданчиком «Молока», розповів про постулати фестивалю. "Для нас найважливішим в цьому фестивалі є те, щоб цей продукт був якісний і зрозумілий глядачеві", ділиться Михайло. Є 3 критерії відбору учасників: драматургія, історія і зрозумілість для глядача. А який статус у театру, професійний чи народний, - це вже не найголовніше.


Театри з Києва, Рівного, Харкова, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Мелітополя, Ізмаїла із року в рік приїжджають у наше місто. Оцінювали спектаклі, окрім авторитетного журі, художні керівники театрів-учасників. Всі попередні роки глядач також міг впливати на систему голосування, в 10-му фестивалі зважаючи на велику кількість учасників, цю долю залишили непрофесіоналам.

Різноплановість театрів вражає, серед учасників в різні роки були представники країн СНД і ближнього зарубіжжя і навіть народний гагаузька театр, який грав на рідній мові та взяв одну з премій фестивалю. Михайло Журавель зізнається, що коли згадує цю постановку по тілу йдуть мурахи, такого він ще в своїй практиці не зустрічав, тому що в той момент незнайома для нас мова не мала ніякого значення.
У театрі мова створена щоб нас обдурити, а то як вони грали і мова тіла, набагато яскравіше ніж мова слів, бо театр повинен бути простим і смачним як хліб, зазначив Михайло Журавель.

В цьому році творці МОЛОКА приділили особливу увагу дитячій програмі. Так, в дні фестивалю були показані 5 найкращих дитячих вистав з усієї України для дітей різного віку. Одесу на 10-му фестивалі представили вихованці групи «Овація» дитячої студії театру «Театральная продленка», театру Музичної Комедіі. Вистава «Маленький принц», режисера і керівника групи, Віталія Платова, не залишила байдужим навіть дорослих глядачів.

Молоко - фестиваль який дає шанс невеликим українським театрам бути почутими широкої аудиторії, побачити своїх колег і отримати, таку необхідну часом, критику. А ще виграти суттеві кошти, призовий фонд 10-го фестивалю склав 50000 грн.

За підсумками фестивалю Гран-прі конкурсу отримав Харківський "Театр 19", за виставу "Звірячі історії". Однак ті хто сьогодні не виграв свій заповітний приз, загалом отримали набагато більше...


Автор: nikolaev
Прочитали - 473
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать