Главная > Одесса > Повернути хлопців додому: робота триває

Повернути хлопців додому: робота триває


10-01-2019, 18:03. Разместил: nikolaev
Повернути хлопців додому: робота триваєУповноважений ВРУ з прав людини Людмила Денісова зустрілась з батьками та родичами військовополонених моряків. В ході зустрічі було обговорено виконану роботу та план майбутніх дій з повернення українських моряків на Батьківщину.

Метою зустрічі з батьками моряків, що відбувалась за закритими дверима, було почути рідних полонених моряків, розповісти про вже досягнуті результати та дізнатися, які зусилля на їхню думку ще потрібно скоординувати, щоб прискорити процес повернення хлопців додому. Близькі полонених розповіли про стан справ.

За словами Віктора Сороки, родичам військовополонених була надана необхідна фінансова допомога.

За словами адвоката Миколи Полозова. усі моряки заявили, що є військовополоненими, ця позиція підтримується українською владою. Засідання щодо подовження запобіжної міри українським моряком відбудеться в Москві з 17 по 23 січня. Уповноважений ВРУ з прав людини запевнила, що над їх визволенням працює команда 30 адвокатів, які роблять усе можливе.

Як повідомлялося, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації в районі Керченської протоки обстріляли і захопили три українські кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь, а також 24 моряків. Наразі 21 український військовий, яких звинувачують у незаконному перетині кордону РФ, перебувають в московському СІЗО "Лефортово", ще троє поранених — в ізоляторі "Матросская тишина".
Вернуться назад