Главная > Одесса > Стартує ЗНО - 2019

Стартує ЗНО - 2019


14-05-2019, 21:01. Разместил: nikolaev
Стартує ЗНО - 2019За 2 тижні офіційно завершиться навчальний рок для учнів середніх загальноосвітніх шкіл. А це означає, що розпочинається період екзаменів та тестувань. І ЗНО - 2019 вже буквально стукає у двері майбутнім абітурієнтам. Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників під час прес-конференції розповів директор ОР центру оцінювання якості освіти, Анатолій Анісімов. За попередніми підсумками зареєстрованих учасників, їх загальна кількість в Україні склала 354 051 особа. Це на 20 тисяч більше ніж торік. Із числа зареєстрованих : 53% - випускники закладів загальної середньої освіти; 37% - учні закладів професійно-технічної та вищої освіти та 10% - випускники минулих років. В Одеській області зареєстровано 21 470 учасників ЗНО. Проте, як наголосили в регіональному центрі, на даний час зберігається більше 50 конвертів з сертифікатами які не отримали майбутні учасники ЗНО через неправильно вказану адресу.

Відповідно до кількості зареєстрованих учасників була сформована мережа пунктів тестування в Одеській області у кількості 98 навчальних закладів.

Для забезпечення порядку на пунктах проведення ЗНО задіяні всі структури та організації громадського контролю, що будуть слідкувати за дотриманням процедур проведення зовнішнього незалежного оцінювання. МОЗ організує тимчасові медичні пункти для надання допомоги в разі потреби. Готовність своїх підрозділів до проведення ЗНО перевірила і Держслужба надзвичайних ситуацій.

За словами Анатолія Анісімова,як і в минулому році найбільш популярними виявились такі предмети як: українська мова і література, історія України, математика, англійська мова та біологія. Згідно календаря проведення основної сесії ЗНО перше тестування з математики пройде з 21 травня, а останє тестування з хімії 13 червня 2019 року. Оприлюднення правильних відповідей відбудеться на наступний день після кожного тестування.
Вернуться назад