Главная > Одесса > ОДЕСА: Дружній візит військового фрегату з Італії

ОДЕСА: Дружній візит військового фрегату з Італії


6-09-2017, 18:00. Разместил: nikolaev
ОДЕСА: Дружній візит військового фрегату з Італії 4 вересня біля 15-го причалу Одеського морського порту пришвартувалося військове судно з Італії. “Луіджи Дурнад де ла Пенне” вперше прибув виконати не бойову задачу, а взяти участь у навчальній програмі. Й хоча чорноморські порти “морський термінатор НАТО” відвідує з дружнім візитом, цей есмінець оснащено доволі грізним війсковим обладнанням, зокрема ракетами середньої дальності земля-земля, гвинтокрилом та іншим спецспорядженням. Нині на борту судна проходять практику 88 курсантів 2-го курсу Академії ВМС Італії. Таким чином, кадети мають унікальну можливість отримати додаткові знання і придбати свій перший практичний досвід перебування на бойовому кораблі.

Посол Італії в Україну щиро вдячний за теплий прийом італійских моряків в нашому місті і дякує за надану можливість провести військові навчання для іноземних курсантів.

Один із курсантів академії військово-морських сил Італії ділиться своїми враженнями від навчання закордоном. Хлопець зізнається, що сам родом з України. Торік перевівся на навчання до Італії. В Ліворно він вчиться у академії ВМС. Наприкінці вересня Михайло отримає офіцерське звання, а через рік планує повернутися в Україну, щоб закінчити навчання, і у майбутньому поділитися цінним досвідом із своїми побратимами.

Сподіваємось, що такі військові навчання стануть гарним досвідом як для українських курсантів, так і їхніх італійських колег. А одесити, у свою чергу, отримали чудову можливість відвідати борт судна, і на власні очі побачити як навчаються іноземні кадети. Біля одеського причалу італійський есмінець буде стояти до 7 вересня. Далі за навчальним планом він рушить до болгарської Варни, а з відти - до одного з турецьких портів. До рідної Італії “Луіджи Дурнад де ла Пенне” повернеться наприкінці вересня.

Вернуться назад