Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеська область: Працюють піротехники обласного управління ДСНС

Одеська область: Працюють піротехники обласного управління ДСНС

8-11-2017, 17:42
Одеська область: Працюють піротехники обласного управління ДСНСМешканці Одеської області продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. З початку року піротехніками Головного управління ДСНС України в Одеській області було здійснено 207 виїздів, під час яких успішно знешкоджено 14578 вибухонебезпечних предметів. Тільки протягом останнього тижня піротехніки здійснили 11 виїздів на розмінування та знищили 263 вибухонебезпечних предмета.


Так, до служби «101» м. Роздільна надійшло повідомлення від Степанівського сільського голови про те, що у селищ Павлівка поблизу місцевого кладовища мешканці виявили артилерійські снаряди часів Другої світової війни. Протягом двох днів піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення було вилучено та знешкоджено у спеціальному відведеному місці 254 німецьких осколово-фугасних артилерійських снарядів калібру 75 мм. Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району було виявлено понад 700 одиниць боєприпасів часів минулої війни.


Рятувальники Одеської області нагадують. При виявленні вибухонебезпечних предметів потрібно дотримуватися наступних правил: не розбирати і не піднімати знайдені підозрілі небезпечні предмети, відгородити місце, де знаходиться вибухонебезпечний предмет, нікого не допускати до цього місця, повідомити підрозділ ДСНС, національної поліції, представників органів місцевої влади, організувавши біля нього постійне чергування до їх прибуття. Не допустіть, щоб ваша цікавість та легковажність призвели до трагедії.


Автор: nikolaev
Прочитали - 873
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать