Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Керівник, та його команда:

ІЗМАЇЛ: Керівник, та його команда:

22-11-2017, 17:58
ІЗМАЇЛ: Керівник, та його команда:На прес-конференції, яка відбулась 22 листопада, нещодавно призначений начальник Ізмаїльського відділу поліції , полковник Роман Галкін одразу заявив журналістам, що буде максимально відвертим у своїх відповідях. Сам з сім’ї військовослужбовців. У Кабміні, Верховній Раді та інших вищих ешелонах влади родичів немає. Посаду в Ізмаїльскому відділу поліції зайняв за призначенням керівника обласного поліцейського управління, генерала Дмитра Головіна. А до того Роман Галкін служив в Арцизі. Спочатку оперативником по боротьбі з економічною злочинністю, заступником начальника, а потім начальником відділ поліції. До того ули рокислужби у Сараті, та Тарутіно. Одним з перших напрямків роботи в Ізмаїлі Роман Галкін вважає боротьбу з наркобізнесом та кишеньковими крадіжками на ринку, яким промишляють деякі соби ромскої національності. До речі, в Ізмаїл Роман Галкін приїхав не один, а з командою, яку привіз з Арцизу: це заступник з кримінальної безпеки, заступник з громадської роботи, начальник, який відповідає за дільничних, дозвільну систему, та також буде призначений новий керівник у відділ з пошуку злочинців і без вісті зниклих. Тому що ситуація з пошуком теж складна. «Будуть також зміни з посадами у відділках Рені, Кілія, а в Болграді ситуація краща і керівник викликає довіру», - підкреслив Роман Галкін. Боротьбу з наркобізнесом бачить тільки як тюремну ізоляція з соціуму осіб, які займаються наркотиками.
Интервью: Роман Галкін начальник Ізмаїльського відділу поліції, полковник


Ще одна проблема – зростання аварійності ДТП. 379 аварій на дорогах міста та району на відміну від 2015 року, коли зафіксовано 293 ДТП. Цікаво, що накладено штрафів в цьому році на суму 1 мільйон 193 тисячі 993 гривні, а стягнено 395 з половиною тисяч. Також виявилися цікаві факти по вбивству 15 листопада фермера, яке відбулося у селі Стара Некрасівка Ізмаїльського району. Господар теплиць живе в Ізмаїлі та завдяки камерам спостереження побачив проникнення на свою ділянку. Крадії пришли за коноплею, яку вирощував фермер у одній з теплиць. Фермер вирішив разом з братом та із знайомим самостійно розправитись з крадіями, та не вдалося. Вбивцю зараз розшукують, двох сучасників грабежу вже знайшли та допросили. Про це розповів начальник Ізмаїльського відділу. Роман Галкін також прокоментував низький рівень бажаючих з місцевих служити в патрульній поліції.


Щодо 400 службовців Нацгвардіїї, які дислокуються в Ізмаїлі, вони слабо знають місцевість, тому без співробітників поліції виконувати обов’язки безпеки на належному рівні не можуть. Кількість дільничних не відповідає вимогам в районі на 6 сіл де живе більше 15 тисяч чоловік 2 дільничних. У цілому тенденція недобра, тільки громадські формування наразі можуть бути стримуючим чинником правопорушень.


Начальник відділу поліції познайомився із суддями, керівництвом міста, планує також зустрітися з прокурором Ізмаїлу і сподівається на конструктивний діалог.


Автор: nikolaev
Прочитали - 472
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать