Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: МОЛОДЬ - ЦЕ НАЙБЛИЖЧИЙ РЕЗЕРВ

ІЗМАЇЛ: МОЛОДЬ - ЦЕ НАЙБЛИЖЧИЙ РЕЗЕРВ

6-12-2017, 17:48
ІЗМАЇЛ: МОЛОДЬ - ЦЕ НАЙБЛИЖЧИЙ РЕЗЕРВУ сесійної залі, де депутати приймають вагомі рішення для розвитку Ізмаїла, зібрались представники усіх навчальних закладів міста. Їх привітав міський голова Андрій Абрамченко. У президіумі були секретар міськради Сергій Чмига; заступники мського голови, які відповідають за різні сфери життя міста: Родіон Абашев, Сергій Баткілін,та Сергій Павлухін.


Молодь запросили пройти коридорами адміністрації та поспілкуватися з керівництвом міста. Якщо заступники голови розповідали про сфери життя міста, напрямки роботи, то міський керманич Андрій Абрамченко бльш детально зупинився на стратегії розвитку Ізмаїла. Дівчата та юнаки почули, що кожний з них може бути інвестором свого міста, що розвиток малого та середнього бізнесу принесе прибуток до бюджету, з якого перераховуються гроші на соціальні об’єкти, на ремонт доріг та інше.


Учень загальноосвітньої школи № 9 Володимир Бабенко може вже порівняти місцеве управління двох краін України та США. Протягом року він проходив навчання у штаті Місурі, та бачив діяльність політичного керівництва.


День відкритих дверей у виконкомі дала молоді змогу зрозуміти перспективи і пріоритети розвитку міста і визначитись, в якій сфері їх знання можуть бути корисні.


Автор: nikolaev
Прочитали - 410
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать