Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Дітей запросили на ялинку міського голови

ІЗМАЇЛ: Дітей запросили на ялинку міського голови

27-12-2017, 19:44
ІЗМАЇЛ: Дітей запросили на ялинку міського головиІЗМАЇЛ: Дітей запросили на ялинку міського голови.

26 і 27 грудня в Палаці культури імені Шевченка проходила ялинка мського голови. Щорічно запрошення на свято отримують сотні дітей, лауреатів різних конкурсів і фестивалів, переможці олімпіад, малої академії наук. Веселі, нарядні, в маскарадних костюмах вони зібралися у фойє, щоб побачити розважальну програму Центру дитинства і юнацтва.
Методисти цього центру щорічно радують новими і захоплюючими подорожами в країну казок. Цього разу пригода сталася з Олофом, героєм відомого мультфільму "Холодне серце". Юних глядачів зустріли танцем сніговички та зайчата.
Олоф привітався з усіма, пограв з дітьми у конкурсах "передай швидше подарунок сусідові" і "Сніжки-кулі". Допомагали Олофу веселий маг, чарівні дівчата чотирьох періодів року. А ще хлопчики і дівчатка із задоволенням взяли участь в танцювальному баттлі "Кольорові танці".

Вдосталь розважившись, діти були запрошені на виставу до зали Палацу культури. Зі сцени юних глядачів і їх батьків привітав з новорічними святами заступник мера Сергій Баткілін. А потім керівник і режисер зразкового дитячого музичного театру "У Лукомор'я" Лариса Капітанюк запросила на постанову "Лускунчик і Мишачий король".


Юні актори каталися на ковзанах, танцювали під чарівну музику Петра Чайковського. На сцені була створена зимова і новорічна атмосфера, коли усі діти чекають чудес і подарунків. Театр показав свою версію відомої казки за участю дорослих і зовсім ще юних акторів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 302
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать