Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Мешканці міста радісно зустріли весну

ІЗМАЇЛ: Мешканці міста радісно зустріли весну

9-03-2018, 17:04
ІЗМАЇЛ: Мешканці міста радісно зустріли веснуПісля довгих холодів, до Придунав’я, нарешті, прийшла весна. В цей день ярко світило сонце. Було тепло завдяки погоді та настрою людей. Мабуть Ізмаїл міг би перемогти 8 березня за кількістю посмішок жінок, якщо б проводилися такі вимірювання. Народні гуляння «Зустріч весни» стали традицією в місті, і не випадково, на площі дівчата та жінки почули велику кількість побажань любові, щастя, весняного настрою від знайомих та зі сцени. Із задоволенням фотографувалися у імпровізованій фотозоні творчої студії «Лабораторія наук»


Завдяки колективам та солістам музика відкрила двері у світ кохання та весни, де панують лише почуття. Різноманітну концертну програму підготував відділ культури міськради та Палац культури. Глядачів привітали жіночий вокальний ансамбль «Мелодії Дунаю», подарували пісні вокалісти Катерина Пуйческу, Наталя Смашнікова, тріо «Берегіня» та багато інших. Діти читали для жінок вірші.


На площі лунала музика, яку слухали, під яку танцювали, та із задоволенням аплодували місцевим талантам.


Забезпечували порядок 100 нацгвардійців 4-го батальону військової частини 3012, та співробітники відділу поліції. Щоб люди мали змогу безперешкодно гуляти, поліціянти закрили рух транспорту по проспекту. На площі знову встановлені торгівельні дерев’яні павільони. Вже не вперше організатори проводять традиційну роздачу булочок у вигляді птахів. Молодий козак у першу чергу дарував випічку дітям.


У концертній програмі виступили відомі вокалісти Надія Бережинська, Юлія Нєдєва, Ганна Самбурська, Олена Оніщенко, Василь Крецул,


Поздоровили всіх жінок міський голова Андрій Абрамченко та голова обласної ради Анатолій Урбанський


Хедлайнерами свята “Зустріч весни” став відомий одеський гурт Jam Band, на виступі групи кількість глядачів збільшилась в декілька разів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 235
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать