Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Готуємося до світлого Великодня

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Готуємося до світлого Великодня

21-03-2018, 17:06
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Готуємося до світлого ВеликодняУ виставковій залі Білгород-Дністровського краєзнавчого музею відкрилася виставка писанок. На суд глядачів представлено найрізноманітніші варіанти і техніки розпису писанки. Інна Давид, старший науковий співробітник, розповіла гостям про цікаві історичні факти і представила художницю Олену Кравець, яка займається писанкарством вже багато років.


Як зазначила Олена Кравець, писанка - це оберіг, який кожен може зробити собі сам. Ми самі можемо намалювати свою долю, розфарбувавши яйце потрібними квітами і символами.


Червоний - це колір любові, зелений - колір грошей, жовтий - колір щастя. Олена Кравець радить побільше експериментувати з кольором і, розписуючи яйце, думати тільки про хороше. Символи теж можна малювати свої. Таким чином, як стверджує Олена Кравець, ми програмуємо себе на щось позитивне і воно обов'язково збудеться. Адже не дарма мистецтву писанкарства понад тисячу років. Познайомитися з історією писанки і побачити найцікавіші роботи можна на виставці, що триватиме в Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї до кінця березня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 320
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать