Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: План розвитку Кам’янки

ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: План розвитку Кам’янки

13-04-2018, 17:56
ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: План розвитку Кам’янкиНа 80% село Кам’янка Ізмаїльського району дотаційне. Прибутки не дозволяють у повному обсязі утримувати соціальну сферу, до якої входить Палац спорту на 6 тисяч квадратних метрів, та деякі інші соціальні об’єкти. Сільська рада звернулася по допомогу до підприємців, які вкладають кошти у фонд розвитку села. Це півмільйона гривень за 2017 рік. До адміністративної одиниці села входить також село Нова Кам’янка, де із 40 дворів залишилося лише14. Тим не менш, звідти діти їдуть до школи у Кам’янку. Сільська рада забезпечила проїзд на шкільному автобусі. Основні проблеми Нової Кам’янки є освітлення вулиць, утримання кладовища, та працевлаштування людей. Під час звіту за 2017 рік сільський голова Іван Лєфтєров презентував програму розвитку села на 5 років. На зустріч приїхали народний депутат України Олександр Урбанський, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова.


Програма соціально-економічного розвитку села Кам’янка – це реальний план дій з благоустрою, соціальних об’єктах, екології, правопорядку, економіці. Сільська рада у 2018 році планує виправити ситуацію із стихійними звалищами, санітарним станом, забезпеченням правопорядку, тощо. Потрібно вирішити питання із реанімацією штучної водойми та природних джерел. Знайшлися бажаючи розводити рибу у водоймі. Оновлення фонду дерев потребує участі жителів, які за рік можуть привнести свій внесок і посадити за свої кошти дерева. За підрахунками сільського голови протягом 5 років у селі можуть з’явитися 15 тисяч дерев.


Програма соціально-економічного розвитку створена спільно з депутатами, сільською радою, членами виконкому, керівниками підприємств. Без допомоги обласного та районного бюджетів сільському бюджету всі напрями роботи не осилити, як, наприклад, ремонт доріг, капітальний та ямковий ремонт, але більшість напрямів планується за самооподаткування, за бюджет сільської ради та сільхозпідприємства АСХП «Прогрес». Сільська рада ставить завдання - облатування очисних споруд за державні кошти. За три роки у селі повинен змінитися центр, парк, та запрацювати фонтан. Також сільська рада планує вирішити питання охорони лісосмуг, бо з кожним роком вони стають все рідше.


Колишній відділ хірургії буде перетворено у центр реабілітації інвалідів та людей похилого віку. Зараз будівля закрита бо потребує ремонту. У селі Кам’янка незабаром буде створено комунальне підприємство, яке буде займатися водозабезпеченням, роботою каналізації, вивезенням сміття. Не забуте у програмі духовне життя села, будівництво дзвіниці і трапезної. Сільський голова відзначив, що допомога буде в організації роботи та служінні всім конфесіям, присутнім у селі. Стосовно інвестицій у село, зараз проводиться робота для реанімації цегляного заводу, проходить регулювання відносин між минулими власниками та компанією Фабрика гончарної справи. Інвестор вже озвучив суму, яка знадобиться для купівлі та реанімації заводу - 20 мільонів гривень. До речі, за останні роки у селі відкрилась нова лінія розливу вин та міні-завод по виготовленню паливних брикетів. В цьому році при в’їзді у село планується встановити сонячні батареї. Післяцього прибуток села щомісячно поповниться на півмільйони гривень.


Автор: nikolaev
Прочитали - 534
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать