Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Одеська область: Керівник МЗС проінспектував хід будівництва

Одеська область: Керівник МЗС проінспектував хід будівництва

13-04-2018, 17:59
Одеська область:  Керівник МЗС проінспектував хід будівництваМіністр оборони України, генерал армії Степан Полторак здійснив робочу поїздку до окремих підрозділів ЗС України, які дислокуються у Черкаській, Одеській та Миколаївській областях. У планах — перевірка бойових спроможностей підрозділів Повітряних Сил та Військово-Морських Сил ЗС України, які розташовані у зазначеній місцевості, огляд об`єктів, де триває реконструкція фондів та інфраструктури, що відновлюється.


Як повідомила прес- служба оборонного відомства, під час робочої поїздки Степан Полторак перевірив хід реконструкції та будівництва комплексу приміщень штабу ВМС в місті Одеса, а також військового містечка Дачне-2. Міністр оглянув уже зведені казарми та гуртожитки, процес будівництва нових споруд та інфраструктурних об'єктів. "Це буде перша розвинута інфраструктура побудована відповідно до стандартів НАТО, яка передбачає будівництво гуртожитків для військовослужбовців контрактної служби, а також військовослужбовців, які мають сім'ї – підкреслив керманич української армії.


Активна фаза будівельних робіт розпочалася влітку минулого року. У військовому містечку передбачено будівництво нового спортивного комплексу та нової їдальні, будуть побудовані окремі місця для проведення занять, навчальні корпуси. Передбачається розміщення у цих корпусах самого штабу ВМС, інституту ВМС, ліцею та колледжу. Усі роботи відбуваються поетапно. Степан Полторак виказав упевненість що, будівництво двох корпусів буде завершено цього року.


Автор: nikolaev
Прочитали - 308
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать