Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Всеукраїнська акція "Від серця до серця"

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Всеукраїнська акція "Від серця до серця"

25-04-2018, 17:10
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Всеукраїнська акція "Від серця до серця"Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», був створений в січні 2006 року. Засновники фонду поставили перед собою мету - порятунок життя і здоров'я дітей. Для цього, кожної весни, протягом останніх 12 років, проводяться благодійні акції під назвою «Від серця до серця». Волонтери збирають кошти для закупівлі медичного обладнання. При чому щороку, з галузей дитячої медицини вибирається нова тема. Білгород-Дністровська рада учнівського самоврядування «Тірас», до складу якої входять президенти всіх шкіл міста, активно приєдналася до участі у Всеукраїнській акції.


Кожен волонтер отримав бейдж-ідентифікатор з особистою фотографією, печаткою Фонду, і таким же порядковим номером, що і на ящику, та символіку Фонду. Волонтери наклеювали кожному, хто вкидав кошти в ящик яскравий символічний смайлик Фонду у вигляді серця, і всі мали змогу побачити, як багато людей встигли приєднатись до акції, щоб подарувати надію та допомогу хворим дітям.


У Білгороді-Дністровському, бокси для збору грошей отримала кожна школа, яка побажала взяти участь в акції. Також до участі долучилися міські педагогічне та медичне училища. 23 квітня, на наступний день після закінчення дії акції, школярі зібралися для того, аби підрахувати загальну суму зібраних грошей, та таким чином підвести підсумок благодійної акції.


В цьому році сума зібраних коштів склала майже 15 тисяч гривень. Для порівняння - у минулому році зібрали близько 12 тисяч. Після підрахунку, гроші відразу перевели на банківський рахунок Фонду. Як неодноразово підкреслювали юні волонтери- робити добро, це не тільки дуже важливо але й приємно.


Автор: nikolaev
Прочитали - 670
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать