Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Депутати міськради налаштовані рішуче

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Депутати міськради налаштовані рішуче

16-05-2018, 17:51
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Депутати міськради налаштовані рішучеПорядок денний позачергової сесії Білгород-Дністровської міськради включав низку невирішених протягом декількох місяців, питань. З самого початку засідання, в залі відчувалася нервова напруга. У числі перших питань - тарифи. Саме від моменту підняття тарифів виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міськради й почалося протистояння між частиною депутатського корпуса і керівником міста Аллою Гінак. Тому, коли на розгляд винесли питання про прийняття програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста, на трибуну запросили Олега Ісламгаліева, якого щойно призначили на посаду очільника КП «Водоканал»


Незрозуміла та нечітка відповідь керівника про те, коли ж нарешті Водоканал презентує програму розвитку підприємства, незадовільнила присутніх в залі.


Програму фінансової підтримки цього комунального підприємства депутати відхилили. Також, більшістю голосів, скасували і рішення виконавчого комітету про підняття тарифів на воду,, таким чином залишивші старі тарифи. І, незважаючи на виступ Володимира Красовського, начальника ЖЕО- 1, тарифи на послуги цього комунального підприємства, також повернули на колишній рівень, скасувавши рішення виконкому, прийняте в березні поточного року.


Далі, шляхом таємного голосування, більшістю голосів, визнали роботу секретаря Білгород-Дністровської міськради Олександра Єрошенка, незадовільною.


І наостанок, депутати прийняли рішення про розпуск виконавчого комітету. Як бачимо, в Білгород-Дністровській міськраді, відбувається майже повне перезавантаження влади. Чи торкнеться недовіра депутатів діяльності міського голови, і чи знайде вона компроміс з народними обранцями - покаже найближчий час


Автор: nikolaev
Прочитали - 242
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать