Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: Стан питної води викликає тривогу

ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: Стан питної води викликає тривогу

16-05-2018, 17:55
ІЗМАЇЛЬСКИЙ РАЙОН: Стан питної води викликає тривогуЗабезпечення якісною питною водою населення Ізмаїльського району у достатній кількості досі не реалізовано. Централізовано водопостачанням користується 19,5 відсотків жителів району. Інші задовольняють свої потреби за допомогою привезеної води, або з власних колодязів чи криниць загального користування. Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ізмаїльського районного управління Держпродспоживслужби в Одеській області називає ще один фактор зниження гарантованої якості води – відсутність відомчого лабораторного контролю та погіршення санітарно-технічного стану господарчо-питних водопроводів та колодязів. Про це повідомила начальник відділу Держпродспоживслужби Світлана Ровенчак на нараді з сільскими головами при голові Ізмаїльської райдержадміністрації.


Дослідження питної води з власних колодязів в осередках гострих кишкових інфекцій сіл Озерне, Камишівка, Багате, Утконосівка, яке проводив Ізмаїльський міськрайонний відділ лабораторних досліджень, показали перевищення норм хлоридів, нитратів, загальної жорсткості, наявність загальних коліформ в 100 куб.см води. Епідеміологічний стан власних колодязів у цих селах не відповідає вимогам, призначеним для споживання людиною.


Проведенні проби води на холеру у Дунаї в районі села Кислиці та озері Ялпуг біля села Озерного не виявили збудників. По мікробіологічним показникам з джерел централізованого постачання відібрано 60 проб, не відповідає нормі усього 2. З 64 сільських водопроводів не відповідає 5, зі шкіл відібрано 45 проб, з них не відповідає нормам 3.


Керівникам об’єктів водопостачання довели до відома провести обстеження, ремонт, чистку, промивку та дезінфекцію споруд та мереж водопроводів.


Цікавило сільських голів й те, як боротися з кліщами. Було рекомендовано забезпечувати покос трави на території населених пунктів. І знову у Придунав’ї зафіксовані випадки африканської чуми свиней. В Ренійському районі спалах вірусу виник у селі Новосільське. Через територіальну близькість в Ізмаїльському районі зараз складна ситуація. І хоча в районі діє група оперативного реагування, сільських голів призвали до спільної роботи, щоби завчасно зупинити разповсюдження вірусу африканської чуми.


Автор: nikolaev
Прочитали - 235
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать