Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: В місті відновлять святкування Дня флоту

ІЗМАЇЛ: В місті відновлять святкування Дня флоту

25-05-2018, 17:40
ІЗМАЇЛ: В місті відновлять святкування Дня флоту24 травня управління Українського Дунайського пароплавства запросили представників місцевих ЗМІ на брифінг з головою правління Дмитром Чалим. На зустрічі керівник розповів про діяльність підприємства за 6 місяців після затвердження на цю посаду. Дмитро Чалий доповів про кредиторську заборгованість за минулі роки і про кроки, що були зроблені для стабілізації фінансового положення підприємства.
Інтерв’ю: Дмитро Чалий голова правління ПАО «Українське Дунайське пароплавство»


На ремонт та модернізацію флоту в цьому році вже вкладено 16 мільйонів гривень. У планах на цей рік ремонт річкового флоту на більш ніж 87мільйони гривень. У першому кварталі поточного року в 20 разів більше від попередніх декілька років витрачено на ремонт пасажирського флоту. Пароплавство впроваджує різні маркетингові кроки, за для того, аби круїзні теплоходи пароплавства пішли у фрахт на більш вигідних умовах, а про круїзи на Дунаї дізналося якомога більше іноземних туристів. На баланс міста були передані непрофільні об'єкти - стадіон з готелем, корт, ринг. До балансу району передана гребна база, за рахунок чого вдалося знайти кошти на підвищення заробітних плат працівникам майже на 5%. Окремо зупинився Дмитро Чалий на процесі деофшорізації.


Після декількох років, пов’язаних зі станом у країні, пароплавство ініціює відродження традиції святкування Дня флоту на алеї Дружби народів. Улюблене місцянами свято відбудеться 30 червня, одразу після також вже традиційного рок-фестивалю Дунайська січ. Адміністрація пароплавства заручилася підтримкою міського голови.


Ще одна цікава інформація - у пароплавства на проведення цього заходу вільних коштів немає, тому голова правління звернувся до друзів. До речі, відриємо невелику таємницю - хедлайнерами святкового концерту буде українська группа «Тік».


Автор: nikolaev
Прочитали - 221
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать