Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФУТБОЛ - ГРА БЕЗ ВІКОВИХ МЕЖ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФУТБОЛ - ГРА БЕЗ ВІКОВИХ МЕЖ

25-05-2018, 17:44
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: ФУТБОЛ - ГРА БЕЗ ВІКОВИХ МЕЖУ Білгороді-Дністровському відбувся турнір серед команд - ветеранів футбольного спорту. Причому на полі можна було побачити гостей з різних куточків України. І незважаючи на те, що Всеукраїнський турнір носить аматорський характер, важливість цієї спортивної події не менш значуща. Як розповідають організатори турніру, починалося все на рівні дворових футбольних команд.


Як розшифровують організатори, ветеранська ліга ЕМІ - це абревіатури назв трьох футбольних команд – засновників ліги з різних міст: Ельбрус, Мілан, Івушка. П'ять років тому, звичайні любителі футболу, які збиралися пограти в м'яч після роботи, вирішили вийти за рамки двору. Так народилася ідея аматорського ветеранського футболу, де є тренер, команда з повною екіпіровкою, і звичайно ж розклад турнірних матчів. Правда, є і відмінність: у ветеранському футболі можуть грати всі: і ті, кому трохи за 30, і ті, кому давно за 60


Вже традиційно турнір проводиться по черзі в чотирьох містах: у Києві, в Одесі, в Білгороді-Дністровському і в Лозоватій. Саме звідти починали перші ветеранські футбольні команди. В Білгород-Дністровському турнірі взяли участь 14 команд.


Кожен турнір традиційно починається з привітання ветеранів футболу. Не став винятком і Білгород-Дністровський. Після нагородження, пролунав стартовий свисток і почалася гра. До слова, вболівальники дуже активно підтримували учасників, ну а перемогу виборола Білгород-Дністровська команда «Івушка», яка цього року відзначила 27 річчя свого існування. Сподіваємось, що така активна життєва позиція ветеранів - любителів футболу - це найкращий приклад для підростаючого покоління.


Автор: nikolaev
Прочитали - 412
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать