Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Креативне поздоровлення з професійним святом

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Креативне поздоровлення з професійним святом

13-06-2018, 17:21
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Креативне поздоровлення з професійним святом17 червня 2018 року працівники системи охорони здоров’я відзначають професійне свято – День медичного працівника. Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Майже 30 тисяч жителів міста Білгорода - Дністровського та району - це медпрацівники. В стінах міськради, представників цієї почесної професії привітала міський голова Алла Гінак. Однак, побажавши усього найкращого свою промов очільниця міськради завершила на мінорній ноті:


Алла Гінак нагадала присутнім про те, що з березня місяця триває протистояння між нею та частиною депутатського корпусу міськради. Міський голова закликала всіх присутніх на святковому заході, відвідати заплановану на 14 червня чергову «позачергову» сесію міськради і змусити депутатів проголосувати за проекти рішень змін до бюджету міста, які також стосуються питань медичної системи. Але свято - є свято, отже почесними грамотами були відзначені кращі медичні працівники: лікарі, медсестри, санітари, військові медики, працівники адміністративного апарату Білгород-Дністровської міськрайонної багатопрофільної лікарні, закладів обласного підпорядкування, медичного училища та військового гарнізону.


Варто відзначити, що з приходом Алли Гінак на пост мера Білгорода-Дністровського, система охорони здоров'я міста постійно фінансується: йде закупівля нового діагностичное обладнання, проводяться ремонти відділень і таке інше. В планах керівництва міста - й надалі створювати належні умови як для лікарів, так і для їх пацієнтів. Чи допоможе присутність медичних робітників на черговому пленарному засіданні, яке повинно відбутися завтра, 14 червня, і чи почують їх народні обранці, дізнаємося згодом.


Автор: nikolaev
Прочитали - 242
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать