Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: 28 сесії Ізмаїльської районної ради

ІЗМАЇЛ: 28 сесії Ізмаїльської районної ради

15-06-2018, 18:04
ІЗМАЇЛ: 28 сесії Ізмаїльської районної радиІзмаїльському району на 23 мільйони зменшена державна субвенція на пільги та субсидії на житлово-комунальні послуги. Відповідне рішення прийнято на обласній сесії , що відбулася 12 червня в Одесі. Ця сума була вже освоєна районом. Взагалі дохідна і видаткова частини районного бюджету зменшуються на 17 мільйонів 277 тисяч гривень. Зміни внесені на 28 сесії районної ради 15 червня. Будуть виконані інвестиційні проекти за рахунок обласного бюджету – це капремонт водоводу у селі Першотравневе на 200 тисяч гривень, капремонт вимощення садка у селі Лощинівка на суму 100 тисяч гривень.


Для створення «Нової української школи» в районі з обласного бюджету, за рахунок субвенції виділено півтора мільйони гривень, у тому числі на дидактичні матеріали, меблі, та комп’ютерне обладнання. Майже півтора мільйони гривень райвідділ освіти софінансує на тіж самі витрати. Район продовжує утримувати медицину за рахунок перевиконання бюджету.


Також депутати затвердили Програму забезпечення епізоотичного благополуччя на теріторії району до 2022 року. Це профілактична дія проти поширення африканської чуми свиней, високопатогенного грипу птиці, сказу та інших особливо небезпечних захворювань. Районний бюджет розраховує на кожний рік по 50 тисяч гривень.


Районна рада використає кошти на придбання меблів, комп’ютерів та обладнання для ПК для установ та організацій, які утримуються за рахунок районного бюджету.


Депутати райради прийняли 14 рішень по проектах, що їх було розглянуто у ході проведення сесії. Наступне депутатське зібрання заплановано провести наприкінці серпня.


Автор: nikolaev
Прочитали - 477
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать