Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Зустріч з грецькими дипломатами

ІЗМАЇЛ: Зустріч з грецькими дипломатами

15-06-2018, 18:09
ІЗМАЇЛ: Зустріч з грецькими дипломатамиІсторія міста пов’язана з грецькою громадою. Великий внесок у культуру, економіку, містобудування внесла саме грецька громада, - про це повідомив на зустрічі з генеральним консулом Греції в Одесі Деспіною Кукулопулу міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко. Ініціатор зустрічі є грецька сторона та грецька громада в місті Ізмаїл.


Під час зустрічі міський голова та генеральний консул згадали про історичну нараду, яка відбулась в місті Ізмаїл у 1820 році за допомогою князя Олександра Іпсіланті – керівника грецької організації «Філікі етерія». Саме тут, на великій військовій раді було прийнято план національно- визвольного повстання в Греції. В пам'ять про внесок у розвиток міста городяни назвали парк, якому вже 100 років, Грецьким, а рік тому вулиця, яка перетинає парк, також стала Грецька. Міський голова згадав про діячів міста Олександра та Івана Захаріаді, греків за походженням. Останній навіть був міським головою в Ізмаїлі. Андрій Абрамченко підкреслив, що відмінною рисою міста Ізмаїл є тісне перетинання доль багатьох народів. Наразі, грецька громада одна з найактивніших в місті.


Ізмаїл для греків залишається священним містом в історичному значені, - підкреслила генеральний консул Деспіна Кукулопулу. Візит греків спрямований на можливість розвитку відносин. Генеральний консул Греції зробила пропозицію назвати в Ізмаїлі одну з центральних вулиць ім'ям Олександра Іпсіланті, щоб почати національне свято Греції з Ізмаїла. Міський голова зауважив, що ця пропозиція буде розглянута, назва вулиці це відповідальне рішення. В свою чергу Андрій Абрамченко підкреслив, що такі рішення мають бути стартом для подальших економічних і соціально-культурних відносин.


Автор: nikolaev
Прочитали - 279
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать