Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Взаємодія та координація

ІЗМАЇЛ: Взаємодія та координація

20-06-2018, 17:03
ІЗМАЇЛ: Взаємодія та координаціяЧи готові міські комунально - рятувальні служби до виконання своїх обов’язків, у разі, скажимо, аварії на дорозі? Ізмаїльська райдержадміністрація провела навчання з ліквідації наслідків уявної дорожньо-транспортної пригоди.


На перехресті доріг між містом Ізмаїл та селом Матроска, в районі Бази технічного обслуговування флоту сталося ДТП: на дорозі не розминулися мікроавтобус «Газель» та автомобіль «Москвіч». Ось така “легенда” дорожньої пригоди, яка може виникнути будь де, і у будь який час. Ліквідація наслідків була досконально опрацьована на навчанні, за участю патрульної поліції і слідчо-оперативної групи, ДПСЧ, МНС, станції швидкої допомоги, міської та районної центральних лікарень, Дунайської обласної басейнової лікарні. Захід пройшов в Ізмаїльському районі вперше, Ізмаїльська райдержадміністрація, за дорученням голови облдержадміністрації Максима Степанова, організувала спеціальні навчання аби на них відпрацювати та узгодити дію кожної служби, від якої залежить життя людей.


Дійсно проходило все дуже швидко. Патрульна поліція, прибула на місце подій, де вже горіла машина, оточила і охороняла місце ”пригоди”. Відділення 20-ої державної пожежно-рятувальної частини розгорнула рукав та оперативно загасила палаючу машину. По версії для визволення людини з машини, у якій заклинило двері, рятувальники, за допомогою бензорізу та гідравлічних ножиць зрізали чотири стійкі даху автомобіля та двері з боку постраждалого. Постраждалих очикували 3 бригади швидкої допомоги. Фахівці розгорнули намети червоного кольору, на якій лежала людина з тяжкими травмами, на жовтій - постраждала з травмами середньої тяжкості, з легкими травмами – на наметі зеленого кольору. Медична допомога надавалася прямо на місці ДТП. Постраждалих на швидких повезли до лікарень. Начальник караулу передав оперативну інформацію диспетчеру 20 ДПСЧ про кількість постраждалих, завершення аварійно-рятувальних робіт та про гасіння пожежі. Після чого операцію по ліквідації наслідків ДТП було завершено.


Такі спеціальні навчання необхідні і проводити їх потрібно, щоб кожна служба оперативно виконувала свої дії, тому що саме від них залежить життя людини.


Автор: nikolaev
Прочитали - 281
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать