Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Місто стало великим будмайданчиком

ІЗМАЇЛ: Місто стало великим будмайданчиком

6-07-2018, 17:08
ІЗМАЇЛ: Місто стало великим будмайданчикомПо всій території міста ведуться ремонтні роботи. Найбільш масштабні проекти – заміна аварійних електроопор та будівництво вуличного освітлення по проспекту Суворова - від вулиці Покровської до в’їзду в місто. Це проект не одного року, тому в поточному буде встановлене світлодіодне освітлення від вулиці Покровська до перетину двох проспектів, а також по проспекту Миру до площі Миру. Також продовжиться освітлення ділянки від вул. Героїв Крут до вул.Ярослава Мудрого.


Тривають роботи з ремонту доріг по вулицям Телеграфної, Єдності, Авраамівскій, Комерційній, Соборній, внутрішньодворових проїздів та тротуарів у багатоповерхових будинків на вул. Клушина, Михайлівська, а також проспекту Суворова. Ще один масштабний проект – це капітальний ремонт вулиці Некрасова. Роботи тут були початі ще в 2017 році. Планується завершити будівництво водопроводу, тротуарів та капітальний ремонт дороги. Місту без допомоги області буде важко завершити цей проект, кошторисом в 42 мільйони гривень. З області надійшло 16 мільйонів гривень. Якщо коштів не буде, то інші ремонтні роботи не вдасться зробити -каже міський голова.


Сьогодні проводиться великий обсяг робіт по усуненню провалів, які утворилися після вологої весни. Один з останніх – провал на проспекті Суворова,17, де була глибина 5 метрів ходу. Спочатку тут ущільнювали бетонними виробами та бетоном, а потім заливали асфальтом.


В цьому році місто приділяє велику увагу дитячим лікувальним закладам. Зараз роботи ведуться на вулиці Соборна, куди переведуть дитячу стоматологію, з приміщення, яка є власністю району. Незабаром буде зроблено дитяче відділення для немовлят на третьому поверсі Центральної міської лікарні. Продовжується ремонт у дорослій поліклиніці на вулиці Клушина.


До завершення йдуть роботи по «Довгому бульвару». Проводиться будівництво зливової каналізації на вулиці Михайлівська. Частина робіт вже зроблена. Міська влада продовжує масштабний проект по відведенню зливних вод за межі міста.


Виконується значний об’єм робіт по освітленню парків та вулиць по всьому місту, ремонтуються фасади та дахи у дитячих садках і школах., адже літо - дуже коротка пора року, а встигнути треба ще багато чого зробити.


Автор: nikolaev
Прочитали - 274
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать