Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Дунайські гостини

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Дунайські гостини

11-09-2018, 13:28
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Дунайські гостини

Вилкове. Гастрономічний фестиваль просто неба пригощає гостей національними стравами та делікатесами на кшталт жаб’ячих лапок. Люди проводять дозвілля, куштують мамалигу, десерти з полуниці та місцеве вино. Лунають бессарабські мотиви. Присутні танцюють і співають пісні.

На “Дунайські гостини” приїхав керівник Одеської області. Максим Степанов із сім’єю вирішив насолодитися фестивальною атмосферою та розвагами. Разом вони відвідали фуд-корт та поласували частуванням. Очільник Одеського регіону підкреслив, що кожне село Одещини гідне проведення подібних культурних заходів.

На фестивалі побував також міністр культури України Євген Ніщук, який підкреслив особливість міста Вилкове та Одеської області, загалом. Зокрема, наголосив на рекордній кількості національностей, які тут живуть у злагоді та діляться своїми культурними та гастрономічними традиціями один з одним.

Під час фестивалю зафіксували рекорд України - тут зварили 5 т. рибної юшки. Страву робили за місцевим, липованським рецептом. Усі гості фестивалю змогли її безкоштовно скуштувати.

Гості фестивалю скористалися нагодою пройти кулінарні майстер-класи від відомих шеф-кухарів, а також прослухати лекції від food-блогерів, рестораторів та краєзнавців. Наприкінці фестивального дня на гостей чекав виступ Національного одеського філармонічного оркестру з європейською програмою «Hits Of The World».


Автор: nikolaev
Прочитали - 376
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать