Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » Ізмаїл: Як полегшити долю круїзного туризму?

Ізмаїл: Як полегшити долю круїзного туризму?

14-09-2018, 17:07
Ізмаїл: Як полегшити долю круїзного туризму? Фахівці транспортної галузі називають основними перепонами для розвитку круїзного туризму в регіоні сплату портових зборів для відвідування дельти Дунаю в порту Ізмаїл та Вилкове. Також в українських портах існують неконкурентні тарифи на портові збори за посадку / висадку в порівнянні з актуальними цінами в портах Румунії, а саме в порту міста Тулча.
Місто Ізмаїл підтримує занепокоєння фахівців, тому що зацікавлене у залученні потоку туристів в українську дельту Дунаю та в місто. Для цього влада міста активно працює у напрямі залучення грантів Європейського Союзу для розвитку інфраструктури, історичних та культурних об’єктів. Щоб змінити ситуацію на засіданні виконкому 13 вересня прийнято рішення звернутися до Міністерства інфраструктури України з проханням переглянути тарифи портових зборів в українських дунайських портах для пасажирських суден. Відповідне звернення зачитав міський голова Андрій Абрамченко.
Місто пропонує профільному міністерству переглянути тарифи портових зборів: скасування адміністративного та маякового зборів для пасажирських теплоходів, які заходять до українських портів, та, при можливості, скасування повторного стягнення зборів з українських та іноземних круїзних суден великої місткості у випадку їх сплати у портах Ізмаїла або Усть-Дунайська (Вилкове). В рамках Програми розвитку туризму і курортів в Одеській області на 2017-20 рр., а також Програми розвитку трьох субрегіонів Одеської області, розробленої Управлінням туризму, рекреації і курортів Одеської облдержадміністрації головною метою є розвиток в’їзного міжнародного туризму, особливо шляхом підвищення популярності круїзного туризму в українській дельті Дунаю.


Автор: nikolaev
Прочитали - 159
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать