Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Відкрито перший ротарі-клуб

ІЗМАЇЛ: Відкрито перший ротарі-клуб

19-09-2018, 19:48
ІЗМАЇЛ: Відкрито перший ротарі-клуб Відкриття чартера першого ротарі клубу в Одеській області в місті Ізмаїл зацікавило людей різних професій, сфер діяльності, яких об’єднує ідея безкорисливого служіння громадськості. На офіційній церемонії можна було побачити представників інших ротаріанських клубів з міст України, Молдови та Румунії. До речі, по всьому світу існують більше 33 000 ротарі клубів, членами яких є більш ніж 1 мільйон 200 тисяч членів. Ротарі-клуби позиціонують себе як нерелігійні і неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх країн, незалежно від національної і расової приналежності, віросповідання і політичних поглядів.
У створенні Ізмаїльского ротарі клуба взяли участь три клуби-спонсори з Молдови, Румунії та Одеський ротарі клуб. Тут можна було побачити економічного аташе генконсула Румунії в Одесі Валентина Маминт. У числі запрошених гостей були присутні ізмаїльці, що розділяють принципи ротаріанства і готові до участі в організованій благодійності на благо суспільства. Їм вручили відповідні членські значки. Чартер - президент Ізмаїльського ротарі клубу Валентин Строя - один з ініціаторів створення ротарі руху на півдні області, відзначив, що Ізмаїл - як прикордонне європейське місто, є найкращим місцем для створення ротарі клубу. Клуб готовий ще прийняти до своїх соратників гідних чесних людей, які себе реалізували у житті та зможуть матеріально допомагати громадськості.

У цей день відбувся перший благодійний бал, зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання - інфрачервоних безконтактних термометрів, ваг для дітей до року і старше у дитячу поліклініку. У дитячу реанімацію, яку планують відкрити восени після ремонту, ізмаїльські ротаріанці хочуть закупити кардіомонітор.

З цього часу Ізмаїльський ротарі клуб увійшов до світової асоціації ротарів. Перший президент Валентин Строя буде очолювати клуб всього 1 рік, потім цю посаду займе ініціатор руху ротарів на півдні області Ігор Бабаян.


Автор: nikolaev
Прочитали - 929
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать