Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: Міськвиконком вніс зміни до тарифів

ІЗМАЇЛ: Міськвиконком вніс зміни до тарифів

9-10-2018, 20:00
ІЗМАЇЛ: Міськвиконком вніс зміни до тарифів 8 жовтня на засіданні виконкому Ізмаїльської міськради прийняли коригування тарифу за послуги по обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж системи централізованого опалення для населення. Новий тариф встановила комунальна установа «Тепломережа Теплокомуненерго». Начальник тепломережи Михайло Шарафаненко, до того ж член виконкому, відзначив, що на всі питання, які виникали у населення, відповіли. Отже, за обслуговування визначена сума 57 копійок за один квадратний метр опалювальної площі.

Тариф давно не коригувався, а з урахуванням неодноразового зростання мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, став збитковим. Доречі, тепломережа міста відчуває кадровий голод, замість необхідних 15 слюсарів працює всього 8. Їх заробітна плата складає до 5 тисяч гривень плюс премії. Зрозуміло, що попереднього тарифу вже не вистачало на оплату слюсарям. По закону міська рада не має права надавати фіндопомогу комунальним підприємствам. Тому керівництво Теплокоммуненерго прийняло рішення довести до відома абонентів про новий тариф для утримання внутрішньобудинкових мереж. Саме слюсарі, зарплата яких оплачується за рахунок коштів даного тарифу, приїжджають за викликами для усунення виниклої проблеми - стравлюють повітря з труб, оглядають у підвалах систему, щоб не було проривів та інших аварій.

Також виконкомом затверджено зведений кошторисний розрахунок з капітального ремонту під'їзних шляхів до будинків по проспекту Суворова і до Європейського парку.


Автор: nikolaev
Прочитали - 284
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать