Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Міське пенсійне відомство буде реформоване

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Міське пенсійне відомство буде реформоване

9-10-2018, 20:02
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Міське пенсійне відомство буде реформоване Білгород-Дністровське об'єднане управління Пенсійного фонду припиняє свою діяльність в результаті реорганізації шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області. За словами в.о. начальника Білгород-Дністровського об'єднаного управління Пенсійного фонду Олени Крижанівської, ця процедура жодним чином не вплине на надання послуг фахівцями пенсійного фонду. Коротше кажучи, володарям пенсійних карток немає жодного приводу для занепокоєння.

Як зазначила Олена Крижанівська, у зв'язку з реорганізацією, городяни тільки виграють: в складі нової структури пенсіонерам послуги надаватимуть такі відділи: по обслуговуванню громадян з питань призначення пенсій, виплати пенсій, ведення реєстру застрахованих осіб і юридичний, які безпосередньо будуть підпорядковані Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області. З'явиться і ще одна безкоштовна сучасна послуга.

Також, з серпня поточного року пенсіонерам, які отримують пенсії через відділення АТ «Ощадбанк», надана можливість в отриманні електронного пенсійного посвідчення пенсіонера. Воно об'єднує функції пенсійного посвідчення, банківської платіжної картки, містить електронну інформацію про власника посвідчення та електронний цифровий підпис.


Автор: nikolaev
Прочитали - 181
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать