Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: В Маяках урочисто відкрита нова школа

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: В Маяках урочисто відкрита нова школа

10-10-2018, 22:51
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: В Маяках урочисто відкрита нова школа На дворі 10 жовтня і у школярів скоро почнуться осінні канікули. Проте де хто пішов у перший клас тільки сьогодні. Через збій у термінах реконструкції школи в селі Маяки, маленькі школярі досі не брали до рук свої підручники. І тільки сьогодні в куртках поверх шкільної форми вони нарешті підуть до школи у своє, незвично холодне перше вересня.

Привітати малят у новій школі приїхали поважні гості з міста: керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Очільники регіону не обмежились одними лише словами привітання, до свята подарували на новосілля від Одеської обласної державної адміністрації плазмовий телевізор, а від Обласної ради - сучасну аудіосистему.

Наразі мешканці Маяк святкують не тільки відкриття школи загалом, але й заново побудованого корпусу початкової школи Маяківської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Справа у тім, що двоповерхова будівля школи є добудовою до основного корпусу школи, який також було відремонтовано. До цього часу дітлахи вимушені були навчатися в старій глиняній будівлі, в якій ледь вміщалися усі класи. Звичайно ж, що й навчальні умови також були малопридатні. І хоча область виділяла кошти на ремонт та будівництво нового корпусу, основні роботи розпочалися тільки після того, як президент України Петро Порошенко рік тому відвідав місцевий стадіон і поспілкувався з вчителями. Після чого глава держави поставиву конкретну задачу відкрити нову школу до першого вересня 2018 року. “Бюджет це дозволить”, - повідомив тоді президент Петро Порошенко”. У строки майже вклалися.

Після урочистої лінійки Максим Степанов та Анатолій Урбанський проінспектували нову будівлю та прилеглу територію з новими спортивними майданчиками та стадіоном. Максим Степанов навіть пограв зі школярами у футбол, після чого очільники області відвідали нові класи та поспілкувалися з учнями.

Тепер у новому корпусі розміщується 15 класів початкової школи, спортивний та актовий зали на 250 учнів. Зараз підведені всі комунікації, встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Встановлені пандуси та санітарні кімнати для інклюзивних учнів. В класах повністю оновлені меблі, парти та учбові матеріали. Відповідно до нового освітнього проекту “Нова Українська школа” встановлені екрани та проектори. Дрібні недоробки залишилися, але майже все готово до повноцінного навчального процесу.

В грудні поточного року планується здати в експлуатацію останні відремонтовані приміщення. А на наступний рік заплановано будівництво власного шкільного стадіону для занять фізкультурою на відкритому повітрі. Та поки і діти і батьки щиро раді й тому що вже є.

Фінансування будівництва нової школи здійснилося з державного та обласного бюджетів, що стало можливим завдяки реформі децентралізації влади. Зокрема, з державного бюджету виділено 51 мільйон гривень, і ще 5 мільйонів 600 тисяч гривень виділено з обласного бюджету.


Автор: nikolaev
Прочитали - 606
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать