Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ІЗМАЇЛ: На старт вийшли спортсмени - студенти

ІЗМАЇЛ: На старт вийшли спортсмени - студенти

10-10-2018, 22:55
ІЗМАЇЛ: На старт вийшли спортсмени - студенти На Центральному стадіоні міста стартувала щорічна Універсіада серед команд вищих навчальних закладів Ізмаїла. Перший етап змагань проходив з легкоатлетичних дисциплін. Організатор - відділ фізичної культури та спорту Ізмаїльської міськради.

Представники всіх вузів міста брали участь в бігу на 100 метрів, стрибках в довжину з місця, та естафеті 4 по 100 метрів. Крім того, юнацькі команди взяли участь у підтягуванні на перекладині.

Як розповідає тренер від трьох вищих навчальних закладів, війсково-морського ліцею, дев’ятого училища та Державного університету інфраструктури та технології, протягом року студенти пройдуть 8 видів спорту. Себе зможуть проявити першокурсники, але їм прийдеться змагатися з більш досвідченними старшокурсниками.

Результати в змаганнях з легкої атлетики, крім естафети і підтягування, йдуть до особистого заліку, а вже за його підсумками буде сформовано командний. В кожній з дисциплін у легкій атлетиці брали участь команди з п’яти учасників. Результати особистого заліку та нагородження відбудеться 16 жовтня - перед початком другого етапу Універсіади, у якому будуть змагатися футбольні команди вишів. Продовження Універсіади буде у листопаді, коли відбудуться змагання з настільного тенісу, шахів та шашок. Завершать універсіаду змагання з волейболу та баскетболу. За словами організаторів, всього участь у молодіжних студентських змаганнях візьмуть участь понад 900 спортсменів.


Автор: nikolaev
Прочитали - 213
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать