Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шкільні нововведенн

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шкільні нововведенн

11-10-2018, 17:31
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ: Шкільні нововведенн Як за значила Людмила Муржа-Ромащук, в поточному навчальному році мережа закладів загальної середньої освіти Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка рік залишилась незмінною, та складається з одинадцяти закладів: 8 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, та 3 навчально-виховних комплексів, а також вечірньої (змінної) школи. Кількість класів в закладах загальної середньої освіти - 249, в яких здобувають освіту 6583 учня.

За словами керівника освітнього управління, в поточному навчальному році 28 класів першокласників райцентру, а також, селищ Затока та Сергіївка, навчатимуться за програмою Нової української школи. Для них тривалість здобуття повної середньої освіти становитиме 12 років. Перші два роки оцінювання знань маленьких учнів у вигляді балів, взагалі не буде, а лише вербально, по закінченню навчального року – першачки отримають не табель знань, як це було раніше, а "сертифікат досягнень". До речі, необхідні курси перекваліфікації для викладання за програмою НУШ пройшли всі вчителі. Кожен з них, отримавши свідоцтво на право викладати в новій укр школи, зареєстрований на сайті Міністерства освіти. Також, всі перші класи освітньої мережі міста безкоштовно отримали набори LEGO для роботи за методикою «шість цеглинок». У червні придбано 29 ламінаторів на суму 62 тис. грн. для перших класів загальноосвітніх установ міста.

Людмила Іванівна зазначила, що окрім меблів, класи НУШ забезпечені навчально-дидактичними матеріалами, які сертифіковані та рекомендовані для використання в закладах загальної середньої освіти.

Ще одне нововведення - з цього навчального року процес отримання знань розбитий на триместри. Тепер на тижневих канікулах діти будуть відпочивати приблизно один раз на півтора місяці. Якраз з початку наступного тижня у всіх школярів розпочнуться канікули. На думку психологів і педагогів подібний підхід дозволяє уникнути школярам перевтоми за рахунок рівномірного розподілу навантаження, що особливо актуально в молодшій школі.


Автор: nikolaev
Прочитали - 366
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать