Южная волна HD на youtv
Регистрация
» » » ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Складну пожежу на заводі ліквідовано

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Складну пожежу на заводі ліквідовано

7-11-2018, 20:33
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ: Складну пожежу на заводі ліквідовано Ввечері 6 листопада до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в Лиманському районі у с. Нові Біляри стався спалах в компресорній виробничого цеху комплексу ТОВ «Дельта Вільмар СНД» з перевантаження та переробки тропічних олій. Пожежно-рятувальні підрозділи до місця виклику були автоматично спрямовані за підвищеним номером виклику. По прибуттю перших пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено інтенсивне горіння в компресорній з швидким розповсюдженням відкритого вогню на площу виробничого цеху.

Адміністрацією заводу здійснена евакуація персоналу заводу. На місці пожежі організований штаб пожежегасіння та створено 4 оперативні дільниці. Складність гасіння пожежі була обумовлена близьким розташуванням інших виробничих цехів, загрозою витоку аміаку та вибухів. З метою недопущення розповсюдження вогню була проведена евакуація цистерн з олією, розміщених на розташованій поруч залізничній колії. У ході гасіння пожежі сталося руйнування металевих конструкцій перекриття між першим та другим поверхами та покрівлі споруди з подальшим розповсюдженням вогню.

Завдяки своєчасним та професійним діям рятувальників пожежа на площі 1500 кв.м. була локалізована та о 07:00 7 листопада повністю ліквідована. Інформації по загиблим та постраждалим не надходило. Витоку шкідливих речовин не зафіксовано. Всього до ліквідації пожежі було залучено 33 одиниці техніки та 171 чоловік особового складу, у тому числі від ДСНС 24 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 134 чоловіка особового складу. Причина пожежі встановлюється.


Автор: nikolaev
Прочитали - 168
Распечатать
Комментарии к новости0
Комментировать